Search:

Type: Posts; User: Hawk2014

Search: Search took 0.00 seconds.

  1. Replies
    14
    Views
    7,140

    I used pure beeswax. 6 bucks a pound.

    I used pure beeswax. 6 bucks a pound.
  2. Replies
    14
    Views
    7,140

    Homemade Beeswax Balls

    Easy to make, without the mess of Vaseline.


    https://www.youtube.com/watch?v=FwodstnAzb4
Results 1 to 2 of 2